Пилосос Samsung VS20R9046S3/EV
код товару: 12295
Пилосос Samsung VS20R9046S3/EV
Особливості
Ефективне чищення будь-яких покриттів
Висока потужність всмоктування
Завжди чисте повітря
Ергономічна зарядна станція
Інтуїтивне управління
Ергономічність
LED-дисплей
EZClean Dust Bin
Фільтр
HEPA
Насадки
Комбінована
Щілинна
Щітка
Гнучка
Комплектація
Пилосос Samsung VS20R9046S3/EV
Комплект насадок
Гарантійний талон
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Вертикальний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер, циклон система |
| Обсяг пилозбірника: | 0.5 л |
| Потужність всмоктування: | 200 Вт |
| Потужність: | 550 Вт |
| Час зарядки: | 3.5 г |
| Час роботи на одному заряді: | 60 хв |
| Вага: | 2.7 кг |
| Габарити: | 25x113.6x21.5 см |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | В'єтнам |








