Пилосос Samsung VS80N8014KW/EV
код товару: 01668
Особливості
Турборежим
Знімний пилосос
Інверторний мотор
Технологія Cyclone Force
Ширина зони прибирання: 252 мм
Вихідний фільтр: HEPA
LED дисплей
EZClean кошик
Батарея Li-ion (32.4 В)
Комплектація
Пилисос
Насадки
Інструкція
Гарантія 36 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип пилососа: | Вертикальний |
| Тип збирання: | Суха |
| Тип пилозбірника: | Контейнер |
| Обсяг пилозбірника: | 0.35 л |
| Потужність всмоктування: | 150 Вт |
| Потужність: | 450 Вт |
| Час зарядки: | 4.5 г |
| Час роботи на одному заряді: | 40 хв |
| Вага: | 2.95 кг |
| Габарити: | 25.2 x110 x31.5 см |
| Країна виробник: | В'єтнам |











