Електрочайник Mystery MEK-1623
код товару: 13407
Електрочайник Mystery MEK-1623
Особливості
Підтримка температури
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.3 кг (в упаковці) |
| Габарити: | 24х21.7х16.7 см (в упаковці) |

