Кавомолка Edler EDCG-3009
Кавомолка Edler EDCG-3009
Особливості
Блокування увімкнення при знятій кришці
Імпульсний режим
Знімна чаша
Відсік для шнуру
Комплектація
Кавомолка
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрична |
| Потужність: | 200 Вт |
| Система помелу: | Ножова |
| Місткість: | 75 г |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча Сталь |
| Колір: | Нержавіюча Сталь |
| Вага: | 0.95 кг |
| Габарити: | 27х13.5х13.5 см |
| Країна виробник: | Китай |










