Мікрохвильова піч Samsung MS30T5018AW/UA
Мікрохвильова піч Samsung MS30T5018AW/UA
Особливості
Система Full Glass Touch
Видалення запахів
Швидкий старт
Функції
Автоматичне приготування
Автоматичний розігрів
Авторозморожування (швидке розморожування)
Встановлення часу (годинник)
Захист від дітей (блокування приладу)
Підтримання страви в теплому стані
Швидке розігрівання
Комплектація
Мікрохвильова піч
Поворотний стіл
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 30 л |
| Внутрішнє покриття: | Био-керамика |
| Потужність СВЧ: | 1000 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 7 |
| Тип управління: | Сенсорне (електронне) |
| Діаметр поворотного столу: | 31.8 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 15 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 29.7x51.7x41 см |
| Країна виробник: | Малайзія |






