Мікрохвильова піч Samsung GE88SUG/UA
Мікрохвильова піч Samsung GE88SUG/UA
Особливості
Внутрішнє покриття: біо-керамічна емаль
Швидкий старт
Рецептів приготування: 41
Eco mode (режим збереження енергії в режимі stand-by)
Внутрішні габарити камери: 21.1х33х32.4 см
Функції та спеціальні програми
Захист від дітей (блокування приладу)
Видалення запахів
Установка часу (годинник)
Розморожування за часом
Розморожування за вагою
Комплектація
Мікрохвильова піч
Інструкція
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | З грилем |
| Об'єм: | 23 л |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Потужність гриля: | 1100 Вт |
| Тип гриля: | ТЕН |
| Потужність мікрохвилі + гриль: | 1700 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове |
| Діаметр поворотного столу: | 28.8 см |
| Колір: | Графіт |
| Вага: | 13 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 27.5х48.9х35.5 см |
| Країна виробник: | Малайзія |













