М'ясорубка Midea MJ-MM5001W
М'ясорубка Midea MJ-MM5001W
Особливості
Продуктивна робота
Прості елементи керування
Додаткові насадки
Насадка "кебе"
Насадка для терки і шинкування
Комплектація
М'ясорубка
Завантажувальний лоток
Штовхач
Кількість решіток (дисків), 3 шт
Кількість насадок для шинкування (терок), 5 шт
Насадка для ковбас, 2 шт
Насадка для кеббе, 1 шт
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Сфера застосування: | Для дому |
| Максимальна потужність: | 2000 Вт |
| Кіл-сть швидкостей: | 1 |
| Продуктивність: | 2.2 кг/хв |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Реверс: | Немає |
| Грати в комплекті: | 3 |
| Завантажувальний лоток: | Так |
| Штовхач: | Так |
| Колір: | Чорний з сріблястим |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 4.23 кг |
| Габарити: | 35.5х23.3х44 см |


















