Електрична піч Edler EDEO-4501 Gray
код товару: 14054
Електрична піч Edler EDEO-4501 Gray
Особливості
Потужність грилю: 650 Вт
Термостат: 40-240 °С
Покращена термоізоляція
Покращений ущільнювач скляних дверей, мінімальні втрати тепла
Дверцята з термостійкого загартованого скла
P-подібні нагрівальні елементи для рівномірного нагрівання та приготування
Світловий індикатор роботи
Функції приготування
Випічка
Гриль
Запікання
Розморожування
Комплектація
Пекти електрична
Квадратний лист
Круглий лист
Грати гриль
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Настільна духовка |
| Внутрішнє покриття: | Емаль |
| Потужність: | 1300 Вт |
| Обсяг: | 45 л |
| Внутрішня підсвітка: | Немає |
| Тип управління: | Механічне |
| Кіл-сть режимів: | 3 |
| Конвекція: | Немає |
| Веретено: | Так |
| Гриль: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 44x52x33 см |
| Вага: | 9.38 кг |
| Колір: | Чорний із сріблястим |
| Країна виробник: | Туреччина (Бренд Україна) |

