Тостер Rotex RTM110-W
код товару: 13355
Тостер Rotex RTM110-W
Особливості
Функція автоматичного вимкнення
Можливість переривання приготування
Примітка Потужність 750 Вт
Кількість відділень/шматочків або сендвічів 2/2
6 ступенів обсмажування
Переривання приготування
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 750 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 6 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.77 кг |
| Габарити: | 21x12x16.5 см |
| Країна виробник: | Китай |

