Цитрус-прес Braun CJ 3000 WH
код товару: 13543
Цитрус-прес Braun CJ 3000 WH
Особливості
Піносепаратор
Регулювання кількості м'якоті
Комплектація
Соковижималка
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Для цитрусових |
| Потужність: | 20 Вт |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм резервуару для соку: | 0.35 л |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 2.46 кг |
| Габарити: | 30.5х28х23 см |
| Країна виробник: | Китай |


