Цитрус-прес Kenwood JE280A
код товару: 13546
Цитрус-прес Kenwood JE280A
Особливості
Об'єм резервуару для макухи 1.3 л
Обертання в 2 сторони для більш ефективної екстракції соку
Деталі можна мити в посудомийній машині
Матеріал насадки: пластик
Відсік для зберігання шнура
Комплектація
Соковижималка
Насадка-конус
Гарантійний талон
Інструкція
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Для цитрусових |
| Потужність: | 40 Вт |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Об'єм резервуару для соку: | 1 л |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Реверс: | Так |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.922 кг |
| Габарити: | 41x14x19 см |
| Країна виробник: | Китай |






