Мікрохвильова піч Bosch BFL623MV3
код товару: 13676
Мікрохвильова піч Bosch BFL623MV3
Особливості
Внутрішнє освітлення
Звуковий сигнал закінчення роботи
Таймер
Рівні потужності: 90/180/360/600/800 Вт
Функції
Автоматичний розігрів
Авторозморожування (швидке розморожування)
Швидке розігрівання
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) 36.2-36.5 x 56-56.8 x 32 см
Комплектація
Мікрохвильова піч Bosch BFL623MV3
Гарантійний талон
Керівництво користувача
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Установка: | Вбудована |
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 20 л |
| Потужність СВЧ: | 800 Вт |
| Кіл-сть рівнів потужності: | 5 |
| Тип управління: | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Вага: | 14.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 38.2x59.5x33.5 см |
| Країна виробник: | Китай |




