Витяжка Samsung NK24M1030IS/UR
Витяжка Samsung NK24M1030IS/UR
Особливості
Клас енергоефективності: C
Діаметр патрубка: 120 мм
Режим рециркуляції працює тільки з вугільним фільтром
Потужність кожної лампи 3 Вт
Фільтр
Металевий фільтр (алюміній), 2 шт
Вугільний фільтр, 2 шт (опціонально)
Комплектація
Витяжка
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип витяжки: | Телескопічна |
| Тип вбудовування: | В шафу |
| Елементи управління: | Кнопки |
| Тип освітлення: | Світлодіодна лампа |
| Продуктивність: | 3843 м?/год |
| Кіл-сть швидкостей: | 3 |
| Споживана потужність, Вт: | 136 Вт |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал декору: | Нержавіюча сталь |
| Країна-виробник товару: | Польща |
| Габарити (ВхШхГ): | 18х60х328 см |
| Вага: | 6 кг |










