Бойлер Midea D10-20VA (O)
код товару: 13088
Бойлер Midea D10-20VA (O)
Особливості
Нагрівання води до 75 ° С: 20 хвилин
Мінімальна температура нагріву води: 30 ° С
Максимальний робочий тиск: 7.5 МПа
Мінімальний тиск води: 0.3 МПа
Вхід холодної води: 1/2 дюйма
Вихід гарячої води: 1/2 дюйма
Відстань між трубами: 130 мм
Відстань між кріпленнями (вертикальна установка): 200 мм
Автоматичний режим підігріву води: є
Захист від електричного струму: є
Захист від корозії і утворення накипу: є
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 72 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 10 л |
| Форма: | Кубічна |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1x2000 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Емальована сталь з сапфіровим покриттям |
| Час нагріву: | 0.20 год |
| Габарити (ВхШхГ): | 35.5х35.5х29.2 см |
| Вага: | 8.7 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


