Холодильник LG GA-B419SLJL
Холодильник LG GA-B419SLJL
Особливості
Система багатопотокового охолодження Multi Air Flow
Експрес-заморозка
Тип підсвічування: Світлодіодна
Сабілізація напруги
Блокування дисплея
Режим економії електроенергії Eco Friendly
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 6 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Лоток для льоду
Кількість секцій в морозильній камері: 4 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Smart-управління: | Так |
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 79 л |
| Загальний обсяг: | 302 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 223 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 190.7 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 190.7х59.5х65.5 см |
| Потужність заморожування: | 9.3 кг/добу |
| Вага (кг): | 66 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (277 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 9 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Графіт |
| Країна виробник: | Росія |













