Пральна машина LG TwinWash F4J7VYP2WD/FH8G1MINI3
Пральна машина LG TwinWash F4J7VYP2WD/FH8G1MINI3
Особливості
Inverter Direct Drive ™ - нова система двигуна
З двома барабанами
Функції
Інтенсивне прання
Стандартна прання
Функція швидкого прання TurboWash ™
Полоскання +
Стандартний цикл
Програми прання
Основний барабан:
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Гіпоалергенна прання
Бережна прання
Видалення плям
Одяг малюка + Пар
Спортивний одяг
Моя програма (за замовчуванням Полоскання + Віджим)
Безшумна прання
Швидка 14
Делікатне прання
Міні-барабан:
Легке забруднення
Делікатне прання
Нижня білизна
Ручне прання
Одяг малюка
Полоскання + Віджим
Очищення барабана
Моя програма
Габарити
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 88.5х66х65.5 см
Вага в упаковці: 66 кг
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 9 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 152кВт/рік |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 9000 л/рік |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | А |
| Кіл-ть програм: | 14/8 |
| Швидкість віджиму: | 1400 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х56 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 63 кг |
| Країна-виробник товару: | Корея |














