Кондиціонер Daikin FTXLS35K3/RXLS35M
код товару: 00297
Охолодження: Mин. / Ном. / Макс: 1,7 / 3,5 / 5,0
Теплопродуктивність: Mин. / Ном. / Макс: 1,0 / 5,4 / 7,2 / 4,50
Споживана потужність при охолодженні: Охолодження (Mин, / Ном, / Макс,): 0,32 / 0,95 / 2,33;
Підігрів: 0,24 / 1,31 / 2,88; Рівень шуму зовнішнього блоку: Охолодження: 59; Підігрів: 62;
Тип хладогенту: R410A
функції:
Сумний, миючий фільтр з антигрибкові властивості;
Ступінчасте регулювання швидкості вентилятора;
Автоматичний вибір швидкості вентилятора;
Тривимірне зміна повітряного потоку;
Режими роботи
охолодження
обігрів
вентилятор
автоматичний
осушення
При низькій температурі (<-25 ° C)
Тип фреону: R410A
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 35 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +46 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 29.8х90х15 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 12 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 55х85.8х33 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 40 кг |
| Країна-виробник товару: | Чехія (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |




