Кондиціонер Electrolux EACS/I-24HVI/N3
Кондиціонер Electrolux EACS/I-24HVI/N3
Особливості
Охолодження 7.1 кВт
Теплопродуктивність 7.3 кВт
Переможець премії Red Dot
Автоматичне гойдання горизонтальних жалюзі
Автоочістка
Авторестарт
М'який старт
Гарячий старт
Пульт ДУ з режимом реального часу і підсвічуванням
Автономний контроль і підтримання плюсової температури в будинку (+ 8С)
Збільшена довжина траси
Ширококутові жалюзі
Антикорозійне покриття Blue Fin
Багатоступінчастий фільтр (6 ступенів фільтрації)
Комплектація
Кондиціонер
Пульт
Інструкція
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | Viking Super DC Іnverter R410 WiFi |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 70 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.8/2 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -30 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.6x117.8x26.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 17 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 79x98x42.7 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 65 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Так |



