Кондиціонер IdeaPro IPA-18HR-FN8
код товару: 12214
Кондиціонер IdeaPro IPA-18HR-FN8
Особливості
фреон R32
Можливість установки Wifi модуля
Підвищена тепловіддача
Функція самоочищення
Сучасний інвертор
Система очищення повітря
Охолодження: 5.4 кВт
Теплопродуктивність: 5.8 кВт
Режими роботи
Обігрів
Осушення
Охолодження
Режим сну
Турборежим
Комплектація
Кондиціонер
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | SARDIUS |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.49/1.65 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -25 до +43°C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31.6х94х22.4 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 54.5х80х31.5 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 35 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |


