Кондиціонер MIDEA MSAF-30HRN1
Особливості
3-х хвилинна функція захисту
Запобігання обдування холодним повітрям в режимі тепла
Автоматична робота горизонтальних жалюзі
Вбудований дренажний насос
Температурна компенсація
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Автоматичний
Осушення
Нічний
60 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 80 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 2.74/2.81 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 32.7x104x22 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 13 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 70.2x84.5x36.3 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 54 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |












