Кондиціонер Sensei SAC-18MBW
код товару: 12155
Кондиціонер Sensei SAC-18MBW
Особливості
Компресор HIGHLY
Енергоефективність EER: 3.2
Енергоефективність COP: 3.5
Продуктивність (кВт) холод 5.3
Продуктивність (кВт) тепло 5.53
Режими роботи
Автоматичний
Вентилятор
Нічний
Обігрів
Осушення
Охолодження
При низькій температурі (<-7 ° C)
Турборежим
Інші функції
Рециркуляція
Автоперезапуск
Фільтрація повітря
Комплектація
Зовнішній блок
Внутрішній блок
Пульт ДУ
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Серія: | AQUILON |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 50 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 1.57/1.64 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 31х91х22.5 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 11 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 53х80х29 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 35 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Японія) |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



