Кондиціонер SmartWay SAF/SAN-09WHBSF3d
код товару: 00765
Кондиціонер SmartWay SAF/SAN-09WHBSF3d
Особливості
фреон R410A
Потужність охолодження, кВт 2.6
Потужність обігріву, кВт 2.7
Діаметри труби, жідкость 1/4 (6.35 мм)
Діаметри труби, газ 3/8 (9.53 мм)
Електроживлення ~ 220-240В/50Гц/1Ф
Захисні функції
Функція самодіагностики Self
Функція Auto Restart
Режими роботи
Охолодження
Обігрів
Вентилятор
Турборежим
Осушення
Автоматичний
Нічний
Очищення повітря
Фільтрація
Пиловий фільтр
Нано-срібний фільтр
Вітамінний фільтр
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип компресора: | Звичайний |
| Тип установки внутрішнього блоку: | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення: | 25 кв.м |
| Тип: | Спліт-система |
| Споживана потужність обігрів/охолодження: | 0.74/0.81 кВт |
| Діапазон зовнішньої робочої температури: | від -7 до +43 °C |
| Колір: | Білий |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ): | 25x75x19 см |
| Вага внутрішнього блоку: | 7.3 кг |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ): | 48.2x72x24.1 см |
| Вага зовнішнього блоку: | 22 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| Wi-Fi модуль: | Ні |



