Водонагрівач AquaVerso Triton 50 V
Водонагрівач AquaVerso Triton 50 V
Особливості
Захист від перегріву
Магнієвий анод
Ступінь захисту IPX4
Максимальна температура нагріву 75 °C
Комплектація
Водонагрівач
Запобіжний клапан
Кронштейн
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 36 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 50 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з біосколофарфоровим покриттям |
| Час нагріву: | 105 хв |
| Габарити (ВхШхГ): | 73.5x38x38 см |
| Вага: | 15.9 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |











