Бойлер Ariston ANDRIS RS 30/3 над раковиною
код товару: 01636
Бойлер Ariston ANDRIS RS 30/3 над раковиною
Особливості
Форма slim
Потужність 1500Вт
Обсяг 30л
Час нагріву води 1.1 г
Монтаж: над раковиною
Теплові втрати при 65С: 0.43 кВт*год/24 години
Максимальний робочий тиск: 8 бар
Максимальна робоча температура: 75С
Пиловологозахисту: IPX5
Магнієвий анод
Система розподілу води NANOMIX
Гарантія: 12 місяці на електричні елементи і 60 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 30 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Матеріал внутрішнього бака: | Мелкодисперсная емаль |
| Час нагріву: | 1.1 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 44.7х44.7х41 см |
| Вага: | 10.4 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Італія |


