Морозильна камера Candy CCHH 200
код товару: 13650
Морозильна камера Candy CCHH 200
Особливості
Класс энергопотребления A+
Хладагент: R600a
Блок керування зовні
Дисплей немає
Річні витрати електроенергії 222 кВт*год
Комплектація
Морозильна скриня
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 24 місяці безкоштовного сервісного обслуговування, за умови реєстрації
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип морозильної камери: | Скриня |
| Тип управління: | Механічне |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 203 л |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Система розморожування: | Статична |
| Потужність заморожування: | 18 кг/добу |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Автономне збереження холоду: | 37 г |
| Вага: | 29.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ): | 84.5х82х50 см |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |




