Бойлер Atlantic Steatite Cube VM 75 S4 C 1500W
код товару: 851267
Особливості
ІР24
Захист від замерзання
Захист від перегріву
Сучасна електронна панель з індикацією і відображенням процесу нагріву води
"Ручний" режим
Режим «антизамерзання»
Патрубки подачі холодної і відбору гарячої води з нержавіючої сталі
Надточний капілярний термостат - економія електроенергії до 15%
Клас енергоефективності ErP - С
Загальний час нагріву ?T = 50 С 3 годину 07 хв
Комплектація
Водонагрівач накопичувальний
Кабель з вилкою
Запобіжний клапан
Діелектрична муфта
Кронштейн
Гарантія: Внутрішній бак - 8 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 75 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням цирконію |
| Час нагріву: | 3.12 г |
| Габарити (ВхШхГ): | 71.2х49х51 см |
| Вага: | 26 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Єгипет |







