Бойлер Eldom Eureka 30 SLIM 2x0.8 kW WV03039D
Особливості
Магнієвий анод
Форма: Slim
Енергозбереження
Щільний ізоляційний шар з пінополіуретану забезпечує економію за рахунок низьких теплових втрат
Довговічність
Бак з покриттям з зносостійкого цирконієвої емалі і двома магнієвими протекторами для оптимального захисту від корозії
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 30 л |
| Форма: | Slim |
| Потужність: | 1600 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х800 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Габарити (ВхШхГ): | 56x38.7x41 см |
| Вага: | 14.5 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |










