Бойлер Eldom EUREKA ECO WV 08046 DЕ 80 L 2,0 kW
Особливості
Магнієвий анод
Запам'ятовування режимів роботи
Підстроювання нагріву згідно споживання в автоматичному режимі
Збільшена теплоізоляція: 35 мм
Час нагріву: 2 ч 31 хв
Зовнішній капілярний термостат
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 84 місяців на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
*Детальні рекомендації з технічного обслуговування (ТО) і за термінами заміни анода знаходяться в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації. При недотриманні зазначених правил, гарантійні зобов'язання не підтримуються сервісним центром.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Циліндрична |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1000 Вт |
| Установка: | Вертикальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з емалевим покриттям |
| Габарити (ВхШхГ): | 83.5x46.2x48.4 см |
| Вага: | 27 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Болгарія |










