Телевізор Akai UA24DF2110T2
код товару: 01723
Особливості
Підтримка форматів файлів: MPEG4/MPEG2
ТВ-тюнер: 2 ТВ-тюнера (аналоговий + цифровий)
Діапазони цифрового тюнера: DVB-T, DVB-C, DVB-T2
Частота розгортки панелі: 50 Гц
USB-порт: Так
CI (PCMCIA) слот: Немає
Роз'єми (порти)
1 х HDMI
1 x USB
1 x Вхід антени RF
1 x Роз'єм для навушників
Потужність звуку: 2x3 Вт
Комплектація
Телевізор
Пульт ДУ
Кабель живлення
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 24 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Ні |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | Ні |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Час відгуку матриці: | 8.5 мс |
| Частота зміни кадрів: | 185 Кд/м? |
| Контрастність: | 1 200:1 |
| Кут огляду: | 176°/176° |
| HDR: | Ні |
| Звукова система: | Стерео |
| Розмір без підставки: | 55.4?7?33.5 см |
| Розмір з підставкою: | 55.4?14.8?36.2 см |
| Вага без підставки: | 3 кг |
| Вага з підставкою: | 3.2 кг |
| Колір: | Чорний |
| Країна виробник: | Китай |



