Бойлер NOVA TEC Compact Over 15
код товару: 14180
Особливості
ІР24
Магнієвий анод
Час нагріву: 0.35 год (до 75°С) ч
Тип Тена: відкритий, фланцеве, нержавіюча
Габарити в упаковці (ВхШхГ): 39х39х39.5 см
Вага в упаковці: 9.4 кг
Офіційна гарантія від виробника на: Внутрішній бак - 7 років, електрична частина - 2 роки
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 15 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 1500 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 1х1500 Вт |
| Установка: | Вертикальна (над раковиною) |
| Тип управління: | Механічне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Відкритий (мокрий) |
| Габарити (ВхШхГ): | 35.5х35.5х32.5 см |
| Вага: | 7.8 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Україна |

