Тостер Zelmer ZTS7385
Тостер Zelmer ZTS7385
Особливості
Ступінчастий терморегулятор
Автоцентрування: є
Автовимкнення
Високий підйом тостів: є
Інтегрована складна підставка для підігріву
Плоский нагрівальний елемент
Комплектація
Тостер
Інструкція
Гарантійний талон
Коробка
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Управління: | Механічне |
| Потужність: | 750 Вт |
| Кіл-сть відділень: | 2 |
| Кіл-сть режимів: | 7 |
| Таймер: | Немає |
| Матеріал корпуса: | Пластик |
| Дисплей: | Немає |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 0.95 кг |
| Габарити: | 18х15х27 см |
| Країна виробник: | Польща |












