Холодильник DELFA DMF 125
код товару: 12424
Холодильник DELFA DMF 125
Особливості
Хладагент: R600a
Рівень шуму: 40 дБ
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Скло/4 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полку для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Без льдогенератора
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Однокамерний |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 20 л |
| Загальний обсяг: | 222 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 163 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 125 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Габарити (ВхШхГ): | 125х54.5х56.5 см |
| Вага (кг): | 36 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (201 кВт/рік) |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |


