Холодильник Bosch KGN36VL326
Холодильник Bosch KGN36VL326
Особливості
Електронне регулювання температури в холодильній та морозильній камерах.
Кількість незалежних контурів охолодження: 2
Функція швидкого охолодження Super Сooling
Функція швидкого заморожування SuperFreezing з автоматичним вимкненням
Акустичний сигнал та електронний індикатор відчинених дверей
Система попередження про несправності та критичне підвищення температури
Система рівномірного багатопоточного охолодження MultiAirflow
3 полички висувні EasyAccess
Календар заморожування
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/кількість)
Ударопрочне скло, 4 шт (2 переставляються по висоті)
Дверні кошики 3 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Полиця для пляшок У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 87 л |
| Загальний обсяг: | 324 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 237 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 186 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 186х60х66 см |
| Потужність заморожування: | 14 кг/добу |
| Вага (кг): | 70 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (260 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 16 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |





