Холодильник Bosch KGV39VL306
код товару: 12411
Холодильник Bosch KGV39VL306
Особливості
Vario Zone - оптимізація внутрішнього простору завдяки поличках які легко виймаються
3 прозорих висувних боксів для заморожування, з них 1 Big Box
Функція швидкого заморожування SuperFreezing
Відділення Crisper Бох
Tехнология Low Frost
Календар заморожування
Ємність для талої води
Холодильне відділення
Зона свіжості: Немає
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 5 шт
Дверні кошики: 4 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Кількість секцій в морозильній камері: 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | Статична |
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Внутрішня LED індикація |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 94 л |
| Загальний обсяг: | 343 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 249 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 201 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 201x60x65 см |
| Потужність заморожування: | 7 кг/добу |
| Вага (кг): | 71.9 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (237 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 23 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |






