Пральна машина CANDY CST 372 L-S
Пральна машина CANDY CST 372 L-S
Особливості
NFC (управління зі смартфона)
Відкриття барабана: Gentle Touch
Автопозиціонування барабана: Stop&Load
Функція Smart Touch
Функції
Відкладений старт (3 год, 6 год, 9 год)
Вибір ступеня забруднення
Вибір швидкості віджимання
Блокування керування
Економічне прання
Додаткове полоскання
Режим відкладеного прання
Програми
Біла бавовна
Бавовна + Попередня стрика
EcoMix 20
Бавовна
Синтетика
Щоденна 59
Швидка 30
Полоскання
Злив + Віджим
Делікатні
Джинси
Дитячий одяг
Вовна
Ручна
Комплектація
Пральна машина
Гарантійний талон
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип завантаження: | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни: | 7 кг |
| Споживання електроенергії: | 0.88 кВт/г |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 15 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | LED-індикація |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 86.5x40x60 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 59 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |





