Телевізор Samsung UE50BU8510UXUA
Телевізор Samsung UE50BU8510UXUA
Додатково
Технологія покращення кольору: Dynamic Crystal Color
Технологія покращення зображення: Motion Xcelerato
Технологія затемнення: UHD Dimming
Дизайн: AirSlim
Тип рамки: 3 Bezel-less
Процесор зображення Crystal Processor 4K
Роз'єми (порти)
3 x HDMI
2 x USB
1 x Цифровий аудіовиход (оптичний)
1 x Ethernet
1 x CI слот
1 x Антенний вхід
1 x Антенний вхід (супутниковий)
Діапазони цифрового тюнера
DVB-C
DVB-S2
DVB-T2
Функції
Bluetooth
WI-Fi
Аудіосистема
Object Tracking Sound: OTS Lite
Канальність звуку: 2.0
VESA 200 x 200
Комплектація
Телевізор
Пульт ДК
Підставка
Кабель живленняКерівництво
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Діагональ екрану: | 50 дюйма |
| Тип телевізора: | LED |
| Wi-Fi: | Так |
| Т2: | Так |
| Smart TV: | OS Tizen |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Контрастність: | Мегаконтраст |
| HDR: | Так |
| Розмір без підставки: | 111.91x64.5x2.57 cм |
| Розмір з підставкою: | 111.91x70.98x19.91 cм |
| Вага без підставки: | 11.5 кг |
| Вага з підставкою: | 12.1 кг |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Угорщина |












