Холодильник Edler EM-65LN
код товару: 12989
Холодильник Edler EM-65LN
Особливості
Кількість полиць в холодильній камері: 1 шт.
Кількість полиць в двері / дверях: 2 шт.
Контейнер для овочів: Немає
24 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування холодильної камери: | Статична |
| Тип: | Однокамерний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 7 л |
| Загальний обсяг: | 43 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 43 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 49.2 см |
| Кількість дверей: | 1 |
| Кліматичний клас: | N-ST |
| Габарити (ВхШхГ): | 49.2х47.2х45 см |
| Потужність заморожування: | 1 кг/добу |
| Клас енергоспоживання: | А+ |
| Управління: | Механічне |
| Колір: | Білий |







