Холодильник LG GW-B509SLKM
код товару: 13997
Холодильник LG GW-B509SLKM
Особливості
Інтелектуальна система діагностики (Smart Diagnostics)
Цифрові датчики (RT датчик)
Технологія DoorCooling +
Нульовий зазор
Антибактеріальний ущільнювач Bio Shield
Режим економії електроенергії Eco Friendly
Оснащення
Лоток для яєць
Зона свіжості
Перевішувані двері
Холодильне відділення
Багатопотокове охолодження
Суперохолодження
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) загартоване скло / 4 шт
Дверні кошики 4 шт
Полиця для пляшок у дверях
Морозильна камера
Суперзаморожування
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція з експлуатації
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Зовнішній |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 107 л |
| Загальний обсяг: | 384 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 277 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 203 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 203x59.5x68 см |
| Потужність заморожування: | 12 кг/добу |
| Вага (кг): | 74 кг |
| Клас енергоспоживання: | А++ (254 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 19 г |
| Управління: | Сенсорне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Польща (Бренд Корея) |





