Холодильник Samsung RT53K6330SL/UA
код товару: 12468
Холодильник Samsung RT53K6330SL/UA
Особливості
Багатопотокова система Multi Flow
Подвійна система охолодження Twin Cooling System
Дезодоратор Anti-Bacterial Protector
Система захисту від перепадів напруги Volt Control
Кількість полиць морозильної камери: 1 шт
Кількість відділень на дверях морозильної камери: 2 шт
Сигналізація відкритих дверей
Холодильне відділення
Полки холодильної камери (матеріал/к-ть): Загартоване скло, 4 шт
Дверні кошики: 5 шт
Контейнер для овочів: 1 шт
Полка для пляшок: У дверях
Морозильне відділення
Генератор льоду: Поворотний Ice Maker
Кількість секцій в морозильній камері: 2 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | LED індикація |
| Тип компресора: | Інверторний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Верхня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 125 л |
| Загальний обсяг: | 528 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 403 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 185.5 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-N-ST-T |
| Габарити (ВхШхГ): | 185.5x79x75 см |
| Потужність заморожування: | 7 кг/24 г |
| Вага (кг): | 83 кг |
| Клас енергоспоживання: | А+ (325 кВт/рік) |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Таїланд (Бренд Корея) |







