Холодильник Whirlpool W7X 82O OX
Холодильник Whirlpool W7X 82O OX
Особливості
Технологія 6TH Sense
Сигнал Температура
Ящик для овочів і фруктів з регулятором вологості
Ящик FreshBox 0°
Лоток для яєць
Регульовані по висоті дверні кошики
Захист від перепадів напруги
Зона свіжості
Захист від дітей
Швидке замороження
Холодильне відділення
Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) Загартоване скло 4 шт.
Дверні кошики 2 шт
Контейнер для овочів 1 шт
Полиця для пляшок У дверях
Морозильне відділення
Льодогенератор З ручним наповненням
Кількість секцій у морозильній камері 3 шт
Комплектація
Холодильник
Інструкція
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Система розморожування морозильної камери: | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери: | No Frost |
| Тип: | Двокамерний |
| Дисплей | Зовнішній |
| Тип компресора: | Звичайний |
| Виконання: | Окремо стоячий |
| Розташування морозилки: | Нижня морозильна камера |
| Корисний об'єм морозильної камери: | 130 л |
| Загальний обсяг: | 378 л |
| Корисний об'єм холодильної камери: | 248 л |
| Кількість компресорів: | 1 |
| Висота: | 191 см |
| Кількість дверей: | 2 |
| Кліматичний клас: | SN-T |
| Швидка заморозка: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 191.2х59.6х67.8 см |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Вага (кг): | 73 кг |
| Клас енергоспоживання: | A+ (253 кВт/рік) |
| Автономне збереження холоду: | 18 г |
| Управління: | Електронне |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Польща |













