Електрочайник Magio MG-973
Електрочайник Magio MG-973
Особливості
Зі світловим індикатором
Без шкали
Вимкнення при знятті з бази
Захист від перегріву
Комплектація
Електрочайник
Гарантійний талон
Інструкція
Гарантія 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.5 л |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Кришка | Знімна |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Кераміка |
| Колір: | Білий |
| Країна виробник: | Китай |
| Вага: | 1.48 кг |
| Габарити: | 23х22х17 см |










