Пральна машина Edler EWF5014SSIP
Пральна машина Edler EWF5014SSIP
Особливості
Розбірний бак
LED підсвічування барабана
Функція пара
Економічне прання
Режим відкладеного прання
Очищення барабана
Особливості барабана Snowflake
Програми прання
Бавовна
Еко 40-60
Спорт
Пухова ковдра
Делікатне прання
Дитячий одяг
Штормове прання
Прання з парою
Мікс
Швидка 15
Швидка 42
20 ℃
Вовна
Полоскання + віджим
Тільки віджим
Очищення барабана
Функції
Функція самодіагностики
Функція швидкого прання
Захист від розгойдування барабана під час віджиму
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 5 кг |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.78 кВт/г |
| Споживання води: | 48 л |
| Клас прання: | A |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 16 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Цифровий |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х59.5х41 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 55 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |





