Електрочайник Zelmer ZCK8026
Електрочайник Zelmer ZCK8026
Особливості
Світлова індикація роботи
Внутрішнє підсвічування
Звуковий сигнал
Фільтр проти накипу
Обертання на 360°
Вибір температури нагрівання
50, 70, 80, 90, 100 ° C
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Скло |
| Колір: | Скло/сріблястий |
| Країна виробник: | Польща |
| Вага: | 1.15 кг |
| Габарити: | 22х18.7х24 см (в упаковці) |












