Бойлер Ariston VLS EVO DRY 80
Бойлер Ariston VLS EVO DRY 80
Особливості
Режим половинній потужності
Функція прискореного нагріву
Захист від замерзання
Магнієвий анод
Захист від перегріву
Робочий тиск води: 8 бар
Клас захисту від води і пилу: IPX4
Теплоізоляція: є
Запобіжний клапан: є
Регулювання температури нагріву: є
Функції
Функція ECO
Функція SHOWER READY ( «Душ готовий»)
Функція індикації часу, що залишився
Функція «цикл термічної дезінфекції» ( «антілегіонелла»)
Комплектація
Водонагрівач
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія: 24 місяці на електричні елементи і 7 років на бак
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Об'єм: | 80 л |
| Форма: | Прямокутна |
| Потужність: | 3000 Вт |
| Тип установки: | Настінний |
| Кількість/потужність ТЕНів: | 2х1500 Вт |
| Smart-управління: | Так |
| Установка: | Вертикальна/горизонтальна |
| Тип управління: | Електронне |
| Регулятор потужності: | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНу): | Сухий |
| Матеріал внутрішнього бака: | Сталь з напиленням титану |
| Габарити (ВхШхГ): | 106.6х50.6х27.5 см |
| Вага: | 27 кг |
| Колір: | Сріблястий |
| Країна виробник: | Італія |








