Електрочайник Zelmer ZCK8023
Електрочайник Zelmer ZCK8023
Особливості
Функція збереження тепла без повторного кип'ятіння
Світлова індикація роботи
Підігрів до заданої температури
Дисплей
Відключення під час закипання
Відключення за відсутності води
Обертання на 360°
Вибір температури нагрівання
70, 80, 90, 100 ° C
Комплектація
Електрочайник
Інструкція
Гарантійний талон
Гарантія 24 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип: | Електрочайник |
| Об'єм: | 1.7 л |
| Потужність: | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу: | Прихований (диск) |
| Матеріал корпусу: | Нержавіюча сталь |
| Колір: | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Польща |
| Вага: | 1.19 кг |
| Габарити: | 22х18х21 см |










