Пральна машина LG FH2A8WD3
Особливості
Технологія "6 рухів турботи"
Інтелектуальна система прання
Інверторний мотор з прямим приводом
Сенсорний LED дисплей
Діапазон температури прання: холодна / 20/40/60/95 ° С
Рівень шуму при пранні/віджиманні: 56/74 дБ
Кут відкриття дверцят: 170 °
Діаметр завантажувального люка: 35 см
Детектор завантаження
Програми прання
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Щоденне прання
Об'ємні речі (Пухова ковдра)
Гігієнічна прання
Одяг малюка
Видалення плям
Спортивний одяг
Темні тканини
Безшумна прання
Коротка програма 14
Бережна/Делікатне прання
Моя програма
Функції
Автоперезапуск
Автобалансування
Режим таймера: 3-19 ч
Функція швидкого прання TurboWash
Мобільна діагностика Smart Diagnosis
Функція очищення барабана
Блокування від дітей
Звуковий сигнал вмикання/вимикання
Додаткові режими прання
Попереднє прання
Полоскання +
Суперполосканіе
Інтенсивне прання
Затримка полоскання (Без слива)
12 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6.5 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| Споживання електроенергії: | 1.19 кВт/ч |
| Споживання води: | 52 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х44 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 62 кг |
| Країна-виробник товару: | Росія (Бренд Корея) |




