Пральна машина LG F2V5GS0W
Пральна машина LG F2V5GS0W
Особливості
Матеріал барабана: Нержавіюча сталь
Контроль балансу
Функція пара
Контроль за рівнем піни
Захист від дітей
Програми
Бавовна
Бавовна +
Змішані тканини
Повсякденне прання
Гіпоалергенна прання
Безшумна прання
Бережна/Делікатная- /
Вовна
Спортивний одяг
Швидко 30
Пухова ковдра
Одяг малюка
Моя програма
Додаткові режими прання
Попереднє прання
Інтенсивне прання
Полоскання +
Додати білизна
Функції
Блокування від дітей
Система пеноподавленія
Віддалений старт
Низький рівень шуму і вібрації
Функція очищення барабана
Інтелектуальна система прання
Автоперезапуск
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8.5 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 1.25 кВт/ч |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 55 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Габарити (ВхШхГ): | 85х60х47 см |
| Колір: | Білий |










