Пральна машина LG F2V5GS0WW
Пральна машина LG F2V5GS0WW
Особливості
Тип двигуна: Inverter Direct Drive™
Технологія визначення властивостей тканини AI DD™
Система розпилення води (швидке прання): TurboWash™
Функція обробки парою: Steam™
Внутрішня поверхня барабана: бульбашкова
Кількість ребер барабана: 6
Матеріал ребер барабана: нержавіюча сталь
Тип ребер барабана: прямі
Розташування ребер барабана: у шаховому порядку
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Сторона відкриття дверцят: праворуч
Матеріал ТЕНу: спеціальний сплав нікелюмід
Технологія контролю напруги (174-400 В)
Система контролю піноутворення
Удосконалена система зменшення рівня вібрації
Автоматичний перезапуск із збереженням попередніх налаштувань
Програми прання
Бавовна
Eco 40-60˚
Змішані тканини
Повсякденне прання
Полоскання + Віджимання
Делікатне прання
Безшумне прання
Ручне прання / Вовна
Пухова ковдра
Спортивний одяг
Очищення барабана
Швидка 14
Гіпоалергенне прання
Одяг малюка + Пар
Функції
Дистанційне керування через LG ThinQ™ через Wi-Fi
Завантаження додаткових програм через програму LG ThinQ™ через Wi-Fi
Мобільна діагностика Smart Diagnosis™ через Wi-Fi
Блокування панелі керування від дітей
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
12 місяців офіційної гарантії від виробника + 10 років на двигун
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Повногабаритна 48-65 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 8.5 кг |
| Привід двигуна: | Прямий |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.74 кВт/г |
| WIFI управління: | Так |
| Споживання води: | 49 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | В |
| Кіл-ть програм: | 14 |
| Швидкість віджиму: | 1200 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x60x48 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 60 кг |
| Країна-виробник товару: | Польща |






