Пральна машина Samsung WW60A3100BE/UA
код товару: 13801
Пральна машина Samsung WW60A3100BE/UA
Програми
Бавовна
Бавовна Eco
Синтетика
Шерсть / делікатна
Швидке прання 15 хв
Ополіскування + Віджим
Злив/віджим
Прання парою
Кольорові речі
Верхній одяг
Щоденне прання
Очищення барабана
Функції
Попереднє прання
Інтенсивне прання
Захист і контроль
Захист від дітей
Комплектація
Пральна машина
Інструкція
Гарантійний талон
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| Привід двигуна: | Ремінний |
| Споживання води: | 42 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 12 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x59.5x40 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 52 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай |





