Пральна машина Samsung WW60J30G0LW/UA
код товару: 12579
Пральна машина Samsung WW60J30G0LW/UA
Особливості
Рівень шуму при пранні/віджиманні: 50/71 дБ
Керамічний нагрівач
Тип барабана: Diamond Drum
Програми прання
Коротка програма за 15 хвилин (Quick Wash)
Режим прання дитячих речей (Baby Care)
Бавовна
Бавовна Еко
Синтетика
Постільна білизна
Шерсть/Делікатні речі
Спортивний одяг
Полоскання + віджим
Віджимання
Функції
Еко очищення барабана (Eco Drum Clean)
Супер полоскання +
Попереднє прання
Інтенсивне прання
Відкладений старт
Замок від дітей
Комплектація
Пральна машина
Заливний шланг
Гарантійний талон
Інструкція
36 місяців офіційної гарантії від виробника
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення.
| Тип двигуна: | Інверторний |
| Тип пральної машини: | Вузька 32-47 см |
| Максимальне завантаження білизни: | 6 кг |
| З парою: | Так |
| Споживання електроенергії: | 0.69 кВт/ч |
| Споживання води: | 33.18 л |
| Клас прання: | А |
| Клас віджиму: | С |
| Кіл-ть програм: | 13 |
| Швидкість віджиму: | 1000 об/хв |
| Спосіб установки: | Соло |
| Дисплей: | Так |
| Клас енергоспоживання: | А+++ |
| Габарити (ВхШхГ): | 85x60x45 см |
| Колір: | Білий |
| Вага: | 59 кг |
| Країна-виробник товару: | Китай (Бренд Корея) |



